Hakkımızda

Yurtiçi ve Yurtdışında insani yardım çalışmaları

2013 Yılında kurulan derneğimiz Yurtiçi ve Yurtdışında insani yardım çalışmaları yürütmektedir. Günümüz de Dünya’nın büyük bir coğrafyasında savaş, afet ve yaşanan ekonomik sorunlar nedeniyle toplumun büyük bir kısmı zorlu bir yaşam mücadelesi sürdürmektedir. Özellikle belli bölgelerde gerekli önlemler alınmazsa sorunun boyutlarının çok daha yıkıcı bir krize dönüşmesi kaçınılmaz görünmektedir.

Misyonumuz

  • Zor durumda yaşam mücadelesi veren ihtiyaç sahibi insanlara ulaşarak bu insanların yaşam şartlarını iyileştirme adına gerekli desteği sağlamak.
  • İnsanları İyiliğe ortak edebilmek, iyiliği her yere ulaştırmak,
  • İnsanlar arasında paylaşma duygusunu pekiştirmek ve yaymak.

Sizlerin Desteği İle...

Kuruluş amaçlarımızda en önemli öncelik yetim çalışmalarımızdır. Sahipsiz kalan bu küçük yavrularımıza önceliğimiz gücümüz yettiğince barınma ihtiyaçlarını karşılayıp onlara sıcak bir yuva ortamı oluşturabilmek devamında ise eğitim ve aylık giderlerini karşılayabilmek oldu.
Hayırsever vatandaşlarımızın desteği ile birçok ülkede yardım projeleri gerçekleştirdik. Suriye, Afrika, Yemen, Gazze, Bangladeş gibi birçok ülkede zor durumda yaşam mücadelesi veren ailelere gıda, su, giyim gibi insani ihtiyaç malzemeleri ulaştırdık. Buralarda eğitim ve sağlık konularında ilgili kurumlara destek sağladık.